Služby

RETRO - kadeřnické a designové studio. Nabízíme profesionální služby v oblasti dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Pro naše zákazníky je připravená široká paleta služeb. Tradiční i netradiční účesy, svatební a plesové účesy. Pro zákazníky nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů jak pro dámy tak pány. Další oblastí služeb je designové studio, které se zabývá interiérovým poradenstvím od návrhu až po zajištění samotné realizace.

Poradenství v návrhu barevného provedení, rozmístění nábytku v interiéru atd., dle požadavků klienta. Do naší nabídky patří take výroba netradičních a originálních rukodělných dekoračních předmětů a to jak dle ročních období, tak neutrálních celoročních.

Neustále zkvalitňujeme své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Věříme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.